„Стъпка по стъпка... и всичко ще бъде наред отново“. Това написа във Фейсбук Кристин Илиева, която преди няколко месеца пострада в тежка катастрофа. След като лежа на легло и претърпя няколко операции в български и турски болници, красавицата показа с видео, че е много борбена и се чувства все по-добре ходейки, макар и с патерици.
Клипчето, в което Кристин крачи смело и дори прави чупки, е прегледано над 5 хиляди пъти. То е заснето от нейна приятелка, която я окуражава и я разсмива.
„Обичаме те, браво!“, коментира фен на Кристин под видеото. Други нейни последователи също са изразили подкрепата си.
Припомняме, че моделът пострада тежко при катастрофа през март. Тя и Дивна пътували от Варна за София, когато певицата загубва контрол над волана. След инцидента тя се покри и изчезна от общественото пространство. Въпреки случилото се, Кристин е активна в социалните мрежи. Лекарите се радват на напредъка ѝ, но коментират, че ще ѝ трябва още доста време, за да ходи без патерици.