Въпреки новините в медиите, че Мак Милър е починал от свръхдоза, от полицията в Лос Анджелис са записали в смъртния акт, че причината за кончината на рапъра е неизвестна. Това съобщава „Daily Mail“ и уточнява, че изпълнителят е починал няколко часа преди да открият тялото му.
Очаква се докладът на токсиколозите да изясни какво всъщност е убило Милър. Той ще бъде готов след около 6 месеца.
Една от версиите за смъртта на рапъра бе, че той е получил сърдечен арест. Полицаите, пристигнали в дома му, са открили малко пакетче с бял прах, което ги кара да мислят, че може да е прекалил с наркотиците.
Миналата седмица излезе официално изявление на семейството на Малкъм Маккормик, известен още като Мак Милър. Роднините на 26-годишния певец благодариха на хората за подкрепата и молитвите, но помолиха да не ги притесняват в този тежък за тях момент.