Куентин Тарантино е сключил брак с известен модел. Това е станало на скромна церемония в Лос Анджелис, съобщават световните медии.
На подписването са присъствали само най-близките на двойката, която тази вечер смята да празнува в по-широк кръг.
Снимки от сватбата показват, че булката е носела класическа рокля с воал и тиара, докато Тарантино заложил на изчистен черен костюм.
Освен че се изявява на модния подиум, Даниела Пик, която е израелка, е и певица. Тя е с 30 години по-млада от Тарантино.
Връзката им започва през 2009 г. Тогава Тарантино посещава Израел заради работата си по филма „Гадни копилета“. Миналата година той предлага брак на модела и прави годежно парти.
Куентин Тарантино се жени за първи път. До момента той твърдеше пред медиите, че е решил да постави работата пред семейството.
Кейти Холмс и Джейми Фокс планират сватба в Париж