Легендата на киното Катрин Деньов е приета в болница. 76-годишната актриса се е почувствала зле през нощта срещу сряда и е трябвало да бъде приета в лечебно заведение. Според Le Parisen, Деньов е в тежко състояние, което изисква сериозно лекарско наблюдение.
Катрин се превърна в легенда на френското кино, правейки дебюта си на екран през 1957 година. Наскоро тя присъстваше на филмовия фестивал във Венеция, където представи лентата „The Truth“, в която си партнира с Жулиет Бинош и Итън Хоук.
Снимка: Reuters
Този октомври Деньов започна снимки на новия си филм „De son vivant“ на режисьора Емануел Беркот. В него тя играе заедно с Беноа Мажимел, а лентата се снима в покрайнините на Париж. Засега повече подробности около състоянието на легендарната актриса не се споменават.