Ашли Греъм направи парти в стил „Baby Shower“, с което да почерпи за бъдещия си син. Пищният модел наел зала, където да събере своите близки и приятели.
Бъдещата майка и съпругът ѝ Джъстин Ервин споделиха няколко снимки от щастливото събитие, от които си личи, че не са пожалили средства за тематична украса.
„It is a mom“, пише на част от балоните, на фона на които Греъм се е снимала, придържайки се с ръка към корема.
Ашли е избрала за повода права червена рокля с дължина под коляното, както и черни ботуши тип „чорап“. В един от споделените клипове тя танцува с нея без никакви проблеми, а нейна приятелка ѝ гали корема.
„Чувствам се благословена да имам толкова силна подкрепа. Благодаря на всички, които дойдоха да празнуваме за нашето момче. Никога не съм имала толкова много ръце по коремчето и много ми хареса“, написа бременната дебеланка в Instagram.
Греъм изтъкна, че много се вълнува, че скоро ще отвори нова страница от живота си.
Преди няколко дни Ашли разкри пола на бебето и показа на последователите си в социалната мрежа, че обича да му пуска музика.














Проверките на МВР не отказват шофьорите от алкохола и наркотиците
На какво да обърнем внимание при покупка на кафемашина?
България и РСМ договориха железопътната връзка София - Скопие (+СНИМКИ)
Силни магнитни бури връхлитат Земята
Очевидци твърдят, че зелено на цвят НЛО e прелетяло над Китай
На Земята започнаха силни магнитни бури
Две мощни светкавици удариха повърхността на Луната
Гигантска ударна вълна се разпространява през Млечния път
ВИДЕО: Ливърпул - Реал Мадрид
ВИДЕО: ПСЖ - Байерн Мюнхен
Тодор Янчев обяви младежките национали на България
Вино за повод: Кои са най-добрите червени вина за подарък?
7 ясни знака, че тялото ви е изтощено
България има потенциал да се превърне в медицинска дестинация на световно ниво
Задължителни ястия за Архангеловден
Хора с епилепсия подготвят фотоизложба „Емоции на фокус“
Какво влияние оказва раждането върху кърменето?
Хирурзи от „УМБАЛ-Пловдив“ спасиха мъж с изключително рядко усукване на дебелото черво
Бременна жена с трансплантиран бъбрек и рядко хематологично заболяване и бебето ѝ бяха спасени в „Майчин дом“
Остави коментар