Феновете на Жорж са по-активни в участието си в анкетата, а не в реалното гласуване, защото в сайта Жорж има одобрението на 23,66% от хората, или трето място по харесване, а според изпратените SMS-и той отново е на последно място.
Ниският процент на одобрение от феновете много разстрои Жорж, а задачата всеки от талантите да си направи кът с подаръците от фенове го натъжи още повече. В сравнение с Ивайло, който трудно нареди играчките на почитателите си на леглото, Жорж има едва две плюшени животинчета, а присъствието му в Академията той приема като подаяние от колегите му.
Тази вечер ще стане ясно дали лошото настроение ще се отрази на изпълнението на Жорж и кой от талантите ще бъде спасен от преподавателите.
Този път Вяра и Жорж трябва да влязат в конкуренция за място на финала. Снимки: Tialoto.bg
Жорж, Вяра и Марин в битка за оставане
11 юли 2005 08 45Според анкетата на Tialoto.bg, както и според временните резултати от SMS-гласуването през тази седмица, тримата номинирани за изключване от академията ще сa Жорж, Вяра и Марин














Сръбският сценарий надвисва над България, ако държавата не поеме рафинерията на "Лукойл"
Гледайте днес: Високите токчета - вярно оръжие на всяка богиня
Аварийни екипи отводняват части от София след дъжда (СНИМКИ)
В Чили функционира телескоп, способен да наблюдава хиляди звезди едновременно
Междузвездната комета 3I/ATLAS не успя да се скрие от космическите апарати
Определиха химичния състав на кометата Понс – Брукс
Учените съставиха най-големия в историята каталог на галактическите купове
Светльо Петров се надъхва за бой над Словакия
Всички резултати и класирания в НХЛ
Григор Димитров продължава да пропада
Силен мач за Алекс Николов, но Лубе загуби след драма с 2:3
Бъди звездата на града с новата колекция NINE WEST!
Ето кой печели в есенната игра на Az-jenata.bg
Тест: Хелоуински карти разкриват какво ви очаква
Кремообразна паста penne с шунка
Защо не трябва да изстискваме пъпките?
Най-честите хормони, които изследваме и техните функции
Антифосфолипидни антитела в оценката на повтарящи се тромбози
EMA препоръчва одобрение на Brinsupri – първото лекарство за хроничната белодробна болест не-кистозна бронхиектазия
Остави коментар