Честно казано, отдавна изпуснахме края на любовния живот на Леонардо ди Каприо и не можем да кажем със сигурност е ли е с Бар Рафаели или не е.
Самият Леонардо май също не се интересува много-много от собствения си личен живот, защото в момента работата му е на първо място.
„Имам още много нереализирани идеи. Искам да изпълня първо тях, а после спокойно да се отдам на семейство.
Биологичният ми часовник все още не тиктака, така че сега искам да се съсредоточа върху професията си“, обяснява актьорът, който в последно време се занимава и с режисьорски проекти.
Да не забравяме и екологичните му идеи – филми и инициативи, в които участва заедно с Ал Гор.
Все пак Леонардо признава, че понякога се чувства ужасно самотен.
„Снимането на филми на някакви много отдалечени места, на които си само с екипа и нямаш никакви близки приятели е малко потискащо.
За щастие имам телефон, по който не спирам да говоря. И имам работата си, разбира се“, обяснява в интервю през немския ОК актьорът.