IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Джентълменът Жорж спаси Вяра

13 юли 2005 07 13

Снощи беше последното спасяване на таланти преди финала на шоуто следващата седмица.

Джентълменът Жорж спаси Вяра

Както никога досега, талантите бяха в много добро настроение и се шегуваха помежду си докато обявяваха за кого ще дадат гласа си. Ивайло гласува за Жорж, а Вики и Марин- за Вяра, като Марин каза, че му било омръзнало да спасява Жорж и за това избира да спаси този път колежката си от Гулянци.

В последните десет минути на Жорж в Академията талантите се размечтаха за пица и бира, а Марин и Вики натовариха излизащия Георги с тежката задача да поздрави всичките им общи познати.

От снощното предаване не стана ясно дали талантите не са се уговорили предварително, под натиска на Жорж, да спасят Вяра, още повече, че на концерта в НДК софиянецът призова от сцената колегите си да се съобразят с мнението на публиката и най-сетне да го изгонят.

Каква е била причината за доброто настроение на всички в Академията снощи, както и още много за "Царя на спасяването", ще разберете от интервю с Жорж за Tialoto.bg в най-скоро време.


Всичко за шоуто
Споделете мнението си преди финала


Снимка: Tialoto.bg

КоментариКоментари