fallback

Дейвид Бекъм се похвали: Харпър учи много добре от вкъщи

05 November 2020 09:00

Семейството се готви за новия локдаун

Докато много родители у нас са в паника пред алтернативата децата им да продължат обучението си онлайн, семейство Бекъм нямат тези проблеми. Е, поне не и що се касае до най-малкия член на семейството им – Харпър (9).

Самият Дейвид се похвали пред The Sun, че щерка му е ученичка мечта.

„Дъщеря ми Харпър е дете мечта. Тя става в 8 часа и учи до 16 ч. За сметка на това най-малкият ми син Круз (16) се фокусира за 45 мин. И после казва, че е приключил“, обясни футболистът, който заедно със семейството си се приготвя за втори локдаун в Англия заради коронавирус обстановката.

Междувременно половинката му Виктория използва времето у дома, за да презентира различни тоалети от свои колекции. Дизайнерката работи хоум офис като е доста активна в социалните мрежи като в навечерието на президентските избори в САЩ дори призова американците да гласуват.

Автор на статията:
Tialoto.bg
Сподели
Дейвид Бекъм Харпър пандемия домашно обучение
0 коментара
fallback