Лейди Гага иска да купи дворец във Великобритания, за да живее там след приключването на световното й турне "Monster Ball" през 2011 г.
Смята се, че ексцентричната певица е харесала Великобритания и е склонна да тръгне по стъпките на Мадона, за да купи имение в страната.
“Лейди Гага няма да пести средства, за да осъществи тази своя мечта - заяви източник, цитиран от в. "Дейли рекърд". - В момента тя проявява интерес към дворци в Северна Англия или Шотландия, допълни източникът.”
По-рано тази седмица бе оповестено, че изпълнителката на "Alejandro" иска да купи имение на остров Мартас Винярд, недалеч от брега на щата Масачузетс, където да живее след приключването на турнето й.
Но това далеч не е всичко. Освен че се занимава активно с придобиване на недвижима собственост, Гага е решила да си поиграе и на ПР сред възрастните хора, които не са сред най-големите й фенове.
Звездата се е появила в дом за възрастни хора в Ню Джърси в браза на държавния секретар на САЩ Хилари Клинтън.
Гага решила да отиде на срещата облечена така, за да внушава доверие.
Към образа на бившата първа дама на САЩ обаче Лейди Гага добавила някои свои акценти - яркочервено червило на устните, внушителен гердан от перли на врата, тесни, впити в тялото панталони и лачени боти с много висок ток.