Верни на традициите да се обръщат към знаменитости, за да представят своите рекламни кампании, дизайнерите и тази година имат какво да предложат.
На скоро беше обявено, че звездата, която играе съпругата на Дoн Дрейпър в „Момчетата от Медисън Авеню“ - Дженуари Джоунс ще бъде рекламно лице на колекцията пролет-лято 2011 на модния гигант „Версаче”.
Бившият модел срещнала криейтив директора на компанията – Донатела Версаче на снимки за списанието „Elle“ миналата година и веднага станали приятелки.
Освен, че Джоунс се появи с рокля на „Версаче” на наградите ЕМИ през 2010 година, младата звезда седеше на първия ред на представянето на модната компания по време на седмицата на модата в Милано.
Последното събитие, на което Донатела и Дженуари бяха забелязани заедно беше на благотворителната вечеря в хотел „Connaught “ в Лондон, по случай откриването на модния фонд „Central Saint Martins”.
Говорител на модната компанията потвърди, че Джоунс ще участва в кампанията, която ще бъде заснета от Марио Тестино, но все още не са оповестени подробностите около предстоящото събитие.