В навечерието на Нова Година, три много щастливи късметлийки получиха мечтания си тоалет за приказната нощ. Lenor Parfumelle и Виргиния Здравкова сбъднаха мечтите на Бойка Белухова, Мюжгян Коджабашева и Галена Радославова, като им подариха уникални рокли в навечерието на новогодишните празници.
Трите рокли бяха отражение на трите разновидности от луксозната серия Parfumelle, вдъхновен от истинските френски парфюми. Subtile, Seduisante и Magnifique са вдъхновението на Виргиния да създаде колекция посветена на френското, лукса и незабравимите спомени.
Потребителките на Lenor Parfumelle имаха възможността да спечелят една от тези рокли, отговаряща на техния вкус и характер чрез участие в специално разиграна томбола.
Кандидатките бяха много, а роклите на победителките бяха специално ушите за тях.
Lenor Parfumelle ви напомня за уханието на фини френски аромати и се предлага в три разновидности: Magnifique с аромат на букет на сочни круши и цитрусов микс, с намек за Иланг Иланг и бяла Орхидея, докато базата на аромата е създадена от микс от Сандалово дърво и ванилия.
Seduisante, от друга страна предлага флорален микс от Жасмин, Иланг Иланг и Тубероза, носейки свежа смесица от италиански лимон и слива. Subtile, с топлата си флорална микстура на Жасмин, Фрезия и Мимоза, дава и лек намек за ванилия и кокосов орех.