Нарушител се е опитал на два пъти да проникне в къщата на актрисата Хали Бери. През изминалия уикенд тя е звъняла два пъти на полицията с оплакване, че външен човек се опитва да влезе в имота й с Лос Анджелис.
В събота непознато лице се е катерило по оградата на дома й и веднага е било отпратено от охранителите на звездата. Това обаче очевидно не го е притеснило и в неделя въпросната личност отново е направила опит да нахлуе в имота на носителката на „Оскар".
Не е ясно дали по време на опитите за нахлуване 3-годишната дъщеричка на Хали е била в къщата. В началото служителите помислили, че става въпрос за някои папарак. Близък до актрисата обаче бил на друго мнение. „Това няма как да бъде папарак. Хората, които работят за Хали, са професионалисти. Тя и приятеля й Оливие Мартинез познават всички, които ги снимат. Едва ли биха направили нещо толкова тъпо, като да прескачат оградата за една снимка. А и ако беше папарак, щеше да е сниман от друг папарак, как нахлува, защото те се конкурират", сподели гледната си точка той.