Отговорът на този въпрос самата поп кралица поясни на тазгодишния филмов фестивал във Венеция. Мадона бе там, за да представи филма, който режисира „W.E". На пресконференцията певицата разкри и малко по-пикантна информация, свързана с личния й живот.
Музикалното величие изпадна в подробности относно екссъпрузите си Шон Пен и Гай Ричи като обясни, че винаги си е падала по талантливи и интересни мъже. А и двамата я подкрепяли да се впусне в актьорската игра и да се пробва като режисьор.
„Чувствам се привлечена от креативни мъже, затова бях омъжена за Шон Пен и Гай Ричи – двама талантливи режисьори. И двамата ме насърчаваха да опитам в тази насока, което и направих. Много ме подкрепяха", сподели Мардж.
Филмът на 53-годишната певица разказва за романса между британския крал Едуард VIII и американката Уолис Симпсън, заради която се отказва от престола. На кинофестивала той се състезава с други 21 филма за наградата "Златен лъв".














Вакса на автомобила - колко често трябва да я нанасяме
Финансов хороскоп за всички зодии до края на декември
Столичната община: Сметосъбирането се нормализира
Физици изчислиха точното време на Марс
Бактерии могат да превърнат марсианския прах в биоцимент
Reditus Space подготвя за изстрелване възвръщаемия апарат ENOS
Планетолозите разкриха нови особености на супер-Юпитерите
Перла на Левски се доближи до любимци на „синята“ агитка
ЦСКА се отървава от трансферна издънка срещу 400 000 евро
Напрежение на „Лаута“! Крушарски глобява Косич
Кошмарна новина за бивша звезда на ЦСКА
ИГРА: Участвайте и можете да спечелите страхотни награди от „Нощна смяна във „Фреди“ 2“
Нумерологична прогноза за 3 декември
Трюфели тирамису с течен шоколад
Дневен хороскоп за 3 декември, сряда
Защо кафето на гладно не е добър вариант?
Дюпюитренова болест в напреднала възраст – прояви и лечение
Как класическата музика влияе на мозъка?
Науката зад съня, когато сте стресирани
Остави коментар