IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Травестити и стриптизьори в Star Machine

29 декември 2011 14 04

Актрисата Касиел Ноа Ашер пуска групата си в стриптийз бар

Снимка: Reuters

Снимка: Reuters

В епизода на Star Machine на 3 януари по TV7 Касиел Ноа Ашер отново ще скандализира пуританите. Прочутата актриса, която е ментор на един от трите отбора в първото актьорско реалити в българския ефир, дирижира уникално травестит шоу. „Ангелите на Касиел" ще се развихрят в стриптийз бар, ще се маскират на клошари и ще вършат серия от щуротии.

„Избрах хората за моята група с огромна страст. Спуквам ги от работа. Актьорската професия е това да бъдеш друг, да изградиш математическия пъзел на различния в себе си. Екстремалните образи всъщност са подготовка за откъси от филми с много „Оскари". Аз съм човек, който с лекота преминава в крайности", сподели скандалната актриса Касиел, която по време на първия live епизод беше обвинена, че залага прекалено много на еротиката в изпълненията на своите петима състезатели.

„И другите четирима са бесни и биткаджии. От посредствен човек талант не можеш да извадиш. Моята цел е да им покажа, че трябва да се хвърлят в дълбокото с отворени сърца. Един от 15-те ще спечели и ще отиде в Холивуд, за да влезе в голямата индустрия. И това е страхотната истина за този невероятен формат", припомни ученичката на проф. Крикор Азарян за наградата – двугодишно обучение във Филмовата академия на Ню Йорк с класове в Лос Анджелис.

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари