IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Кортни Кокс: Дейвид е най-добрият ми приятел

13 януари 2012 08 46

Те може би са най-щастливата разведена двойка в Лос Анджелис

Снимки: Reuters

Снимки: Reuters

"Той е любимият ми човек", заяви категорично Кортни Кокс за бившия си съпруг в интервю пред „People”. “Дейвид е най-добрият ми приятел. Без значение какво ще се случи занапред, той ще си остане най-близкият ми човек."


Кокс и Аркет, който се разделяха през есента на 2010 г., след 11 години брак, остават близки и дори основаха заедно продуцентската компания „Coquette Productions“. „Ние вече работим върху шоуто „Ten Year“, което ще представи живота на двойка, която след 10-годишен брак се развежда. Тя не разказва точно това, през което минахме с Дейвид, но темата определено ни вълнува и затова решихме да разкажем историята на хора, които в действителност биха могли да се разбират прекрасно и след като се разделят. Шоуто ще покаже различната версия на една раздяла.“

Докато все още се възстановява от алкохолната си зависимост, Дейвид Аркет също потвърди, че Кортни винаги ще е особено специалната жена в живота му и двамата са в прекрасни отношения. „Наскоро дори излязохме заедно да отпразнуваме една година, откакто Дейвид е трезвен“, заяви Кокс.  

Автор на статията:
Миглена Данова

КоментариКоментари