IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Гаджето на Мадона й предлага брак и предбрачен договор

5 март 2012 14 16

Мардж все още мисли по въпроса

Снимка: Reuters

Снимка: Reuters

Поп кралицата Мадона трескаво обмисля възможността отново да застане пред олтара. Този път кандидат-младоженецът не е от актьорските и режиссьорските среди (Мардж преди бе омъжена за Шон Пен и Гай Ричи), а е 24-годишният танцьор Брахим Зайбат.

Според "Daily Mail" младокът е задал важния въпрос преди три седмици и все още чака отговор от 53-годишната мехазвезда. Немският сайт viply.de твърди, че Брахим е бил подготвен с предбрачен договор, вероятно, за да засвидетелства на любимата си,ч е не се интересува от парите й.

Танцьорът може би ще почака дълго за нейното решение, тъй като Мадона в момента се е потопила в работата си новия си албум и турнето, което подготвя.

„По-скоро бих скочила от влак в движение, отколкото да се омъжа отново", бяха думите на поп кралицата преди време, след развода й с Гай Ричи през 2008 г. Дали е променила мнението си?

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари

( преди 13 години )