Те вече не са малките, сладки момиченца, които гледахме в комедийния сериал „Пълна къща". Близначките Ашли и Мери-Кейт Олсън са на 25 години и за последно застанаха зад камерата през 2004г. в продукцията "New York Minute". Актрисите обаче не планират скоро да се снимат в нов филм.
„Работихме непрекъснато до 18-годишна възраст. Затова решихме да си направим една почивка и да завършим образованието си. Дори се чудим, дали искаме да се развиваме в развлекателната индустрия. Време е да направим крачка напред.
Искам да работя върху други проекти, което не означава, че напълно спирам да се интересувам от Холивуд. Харесва ми работата там, хората и емоциите, които провокират. Но, ако продължа да работя в в този град, мисля, че няма да бъде като актриса", сподели Ашли пред сп. Elle.
Сестра й Мари-Кейт също иска да се откъсне от актьорската игра. „Искам да се развивам", сподели лаконично дамата пред медията.