IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Асен Блатечки не знае как се свалят жени

27 март 2012 12 20

Ще му се да е по-добър баща

Снимка: BulFoto

Снимка: BulFoto

Талантливият актьор Асен Блатечки признава в откровено интервю пред списание LOVE style, че никога не е бил сваляч и дори не знае как се сваля жена.

„Според мен, когато мъж и жена се погледнат в очите, е ясно дали става, или не става. Оттам нататък цялото това сваляне е губене на време, което аз не умея", признава актьорът.

Той споделя, че преди да срещне майката на дъщеря си често е сменял жените и дори е плакал за жена.

„Актрисите много не ги възприемам като жени, въпреки че са много красиви", споделя Асен. Той не крие, че негови 14-годишни фенки са му предлагали секс.

Чарли от „Стъклен дом" говори откровено и за дъщеря си Катерина: „Липсвам й със сигурност. Опитвам се да бъда добър баща, но не съм."

Автор - снимка
Автор на статията:
Teodora Dragoeva

КоментариКоментари

Katinka ( преди 13 години )
Невероятен човек! Много го харесвам!
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар