Макар че Линдзи Лоън получи 1 милион долара, за да се разголи за Playboy, а също така се сдоби и с главна роля в биографичен филм за легендата Елизабет Тейлър, дамата има финансови притеснения. В края на миналия месец, тя официално се превърна в свободна жена и реши да се съсредоточи върху кариерата си.
Линдзи явно го е закъсала с парите и е започнала да се разделя със скъпите си дизайнерски дрехи и аксесоари, за да си набави малко кеш. Тя е натоварила цял камион с вещи, които да разпродаде набързо.
„Линдзи няма никакви приход, а трябва да плаща сметки", разкри източник пред сп. „Now". "Тя е толкова отчаяна, че е изпратила камион до Лос Анджелис, пълен с дизайнерски дрехи, обувки и чанти", допълни той.
Колко смята, че ще спечели от разпродажбата на гардероба си, все още не е ясно. Линдзи обаче добре осъзнава, че ще мине време, докато се и върне с положителен имидж и хората започнат да я приемат на сериозно.
„Хората могат да говорят, каквото си искат. Но аз мисля, че има какво да докажа. Виждам, че се страхуват да инвестират в мен и искам да им докажа, че няма причина да го правят", каза наскоро блондинката.














Радев дава 23 стипендии в рамките на инициативата "Подкрепи една мечта"
"Елче" не удържа победата срещу "Реал" (Сосиедад)
ЕК отпусна още €103 млн. на Гърция за мигранти
Везенков и "Олимпиакос" надвиха "Партизан" в края
Неочаквано откритие: Момиче намери на плажа следи от гигант на 200 млн. години
Канадски учен твърди: Извънземни се крият на Луната и шпионират Земята
Учени откриха „блуждаеща“ планета, която поглъща 6 млрд. тона вещества в секунда
Може ли човек да оцелее в черна дупка
Жега в Разград: Лудогорец обявява новия треньор
Звездите на ЦСКА ще късат мрежата на Левски
Левски гони срещу ЦСКА постижение отпреди 17 години
Спортът по телевизията, днес 8 ноември
Дерматолог: Да губим до 100 косъма на ден е нормално, но не и повече
Паста пене за 15 минути
Любовен хороскоп за 10 – 16 ноември
Нумерологична прогноза за 8 ноември
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Остави коментар