Дни след като снимките на годежния пръстен на Анджелина Джоли се появиха онлайн и стана ясно, че неговият дизайн е дело на Брад Пит, специалистите започнаха да се притесняват, че при бижутерите ще завалят поръчки за реплики на скъпоценното бижуто.
Брад ще трябва да придобие законни авторски права върху въпросния дизайн, ако не иска други бъдещи младоженци да поръчват такъв пръстен за годениците си. Дори обаче звездите да придобият права върху дизайна на бижуто, пак има опасност то да бъде копирано и те да не могат да вземат никакви законни мерки.
"Някой трябва да направи абсолютно точно копие, за да могат да го осъдят. Това обаче би било доста трудно", обяснява адвокат Бандлоу. "Не мисля, че си струва разправията."
Бижутерът Робърт Прокоп, цяла година е работил по шлифовката и перфектната форма на диамантите, които красят бижуто, така че Пит ще има основателна причина да защити своя дизайн.