IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Ето го и малкият ангел на Чарлийз

8 май 2012 13 40

Актрисата показа своя осиновен син Джаксън Терон

Чарлийз Терон и осиновеният ѝ син; Снимка: Splash

Чарлийз Терон и осиновеният ѝ син; Снимка: Splash

Чарлийз Терон за първи път показа осиновеното си бебе на фотографите. Очарователното момченце от афро-американски произход беше заснето на летището в Ел Ей.

36-годишната звезда носеше бебето на ръце, избирайки да го гушка вместо да го разнася в детско столче или да го бута в количка.

Джаксън изглеждаше супер в своята раирана тениска, бежови панталонки, ярко оранжеви чорапки и малки черни маратонки.

Чарлийз също изглеждаше семпла, но шикозна в своите тесни дънки, бяла тениска и плетена жилетка.

Малкият сладур ще трябва в най-скоро време да се адаптира към живота в шоубизнеса, към който спада звездната му майка.

Актриста осинови момченцето през март, със статут на самотен родител. Тя има огромната подкрепа на своята майка Герда, която ѝ е основна помощница в грижите за Джаксън.

Автор - снимка
Автор на статията:
Teodora Dragoeva

КоментариКоментари

аз ( преди 12 години )
Когато има здравословен проблем-ок,но когато една здрава,млада жена може да роди,а не го прави-това говори зле за нея.Връзката с детето започва сутрин,докато се "караш"на умивалника.Продължава при гинеколога,който ти показва скъпоценната точица.За мъжа до теб ставаш съкровище.Радваш се на обезформените си форми.Полудели от щастие баби те носят на ръце,подпитват за име и прилагат суеверия да отгатнат пола :)Получаваш първи поздрав-ритниче.Заедно минавате през изпитанието,за да се сгуши в ръцете ти и да те погледне с очите на баща си,например,да докоснеш нослето,което пък е на вашия род,да го накърмиш и заедно да пристъпите в света,в който си го довела:ти,той и всички поколения преди вас.Това е магията на майчинството,другото е благотворителност.И то оскъдна.Даваш лукс на Едно дете,вместо да се ангажираш да не се зачеват нежелани от родителите им деца.Ярък пример:биологичните и осиновени деца на Круз-Кидман.Осиновеното от сър Елтън момченце.И всички останали без Бранджелина.Излишно е да се правим на по-велики от природата.
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
( преди 12 години )
Въпросче:има много богати чернокожи хора.Защо никога не осиновяват бели или жълти деца??Не всичко е просто като 2+2.Темперамента,манталитета на хората ИМАТ нещо общо с расата.Не казвам,че нещо е по-лошо или по-добро,просто е различно.Затова смятам,че едно чернокожо дете ще се чувства по-комфортно,разбрано и "себе си" сред себеподобни.Както и бялото момиченце или момченце има шанс да се напасне и припознае по-лесно в бялата жена,дори и да не не му е биомайка.Много толерантни и отворени станахте всички...а кое е истински добре за децата,дето ги раждат без да мислят,осиновяват или зарязват,няма значение.
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
! ( преди 12 години )
В Холивуд кучетата не са на мода. Сега кифлите си купуват дечица. Най-актуални са черните, защото носят и положителен ПР. Жалка картина !
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
някой ( преди 12 години )
Ето затова никога няма да се оправи България, защото има хора които разсъждават като вас! Направо не мога да повярвам колко ограничени и неинформирани хора има...жалко, наистина жалко...
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
баро ( преди 12 години )
( преди 12 години )
Това е расова дискриминация срещу белите деца.Сандра Бълок,Бранджелините,сега и Терон-защо избягват децата от собствената си раса??По-лоши ли са?
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар