IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Предупредиха Елизабет Хърли да не си "играе" на майка

15 май 2012 09 58

Бившата на годеника на актрисата се дразни на общите снимки на децата ѝ с новата любима на баща им

Елизабет и Шейн, Снимка: Reuters

Елизабет и Шейн, Снимка: Reuters

Елизабет Хърли получи доста неприятно предупреждение от бившата съпруга на годеника си Шейн Уорн. Симон Калахан, която има три деца от спортиста – Брук (14), Съмър (9) и 13-годишния Джаксън, е наредила на актрисата да не прави мили очи на наследниците ѝ и да се преструва на тяхна майка.

„Не мога да контролирам това, което хората говорят, но това е липса на уважение. Тя не е тяхна майка. И децата са напълно наясно каква е ситуацията", сподели Калахан пред австралийското сп. „ Woman's Day".

Моделът Симон е била шокирана, когато видяла снимки на Шейн и децата им, заедно с новата му любима.

„За мен винаги е било важно да защитавам децата си. Те са млади и лесно се впечатляват. Опитвам се да ги приземявам и да ги науча да се държат и живеят нормално, доколкото е възможно", допълни Калахан.

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари