IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Елен Колева проговори за раздялата си с Александър

17 юли 2012 10 55

След като той я обвини публично, че му е изневерявала редовно

Елен Колева; Снимка: сп. LoveStyle

Елен Колева; Снимка: сп. LoveStyle

Елен Колева даде ексклузивно интервю за новия брой на списание LOVE style, в което проговаря за първи и последен път за раздялата с бившия си приятел – бизнесмена Александър Найденов.

Актрисата казва, че е научила причината за раздялата им от вестниците. Тя е категорична, че никога не му е изневерявала, противно на неговите твърдения. „За какви изневери се пише? Та аз трябваше да внимавам и да се съобразявам как се обличам, с кого общувам, къде ходя. Често ми казваше: „Моето момиче, в живота няма безплатен обяд".

Като основна причина за раздялата тя изтъква факта, че с Александър са били като две различни вселени. Тя не смята, че голямата разлика във възрастта им е била причината. И разкрива, че за нея той никога не е бил чичко-паричко. Споделя, че бизнесменът е бил болезнено ревнив.

„В една връзка, в която мъжът е болезнено ревнив, възприема те като „трофей", липсва доверие и уважение и тя рано или късно се разпада. Заради тази ревност изгубих работа и възможности".

Актрисата е огорчена от неговите интервюта по медиите, но се обръща назад с любов. "Моите чувства към него си остават хубави и няма по никакъв начин да опетнявам или да плюя нито него, нито връзката ни. Александър се отрече от любовта ни и унищожи всички пътища назад."

Автор - снимка
Автор на статията:
Teodora Dragoeva

КоментариКоментари