IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Антонио и Мелани пред развод?

19 юли 2012 12 01

Бандерас кръшка, а Мелани свали халката си

Семейство Бандерас; Снимка: Reuters

Семейство Бандерас; Снимка: Reuters

Антонио Бандерас се бори да спечели отново сърцето и доверието на Мелани Грифит, след като беше хванат в крачка с друга жена, а слухът за наближаващ развод се появи на хоризонта.

Актрисата, която е татуирала името на съпруга си на дясното си рамо, може би скоро ще помисли как да се отърве от татуировката, поне ако вярваме на последните слухове.

Двойката е заедно от 15 години, но испанецът беше хванат да се целува с друга жена в нощен клуб Канкун, докато Мелани си била у дома в Ел Ей. Според RadarOnline в момента актьорът ухажвал жена си усилено, за да я разколебае от идеята да подаде молба за развод. Миналата миналата седмица фотографите са снимали Мелани да се разхожда без сватбената си халка.

Двамата имат една дъщеря - Стела, която е единственото биологично дете на Антонио. Блондинката има още две деца от предишни бракове.

"Мелани е много депресирана напоследък. Кариерата ѝ замря, на път е да изгуби мъжа си и има проблеми с алкохола", казва светския хроникьор Перез Хилтън. „Той пък обича да флиртува открито с красивите жени, но държи и на семейството си."

Автор - снимка
Автор на статията:
Teodora Dragoeva

КоментариКоментари