IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Елтън Джон иска Бекъм да тренира сина му на футбол

3 август 2012 06 44

Певецът можел да го научи на музика, но не и на спорт

Елтън вече мисли за бъдещето на малкия Закари.Снимка: Reuters

Елтън вече мисли за бъдещето на малкия Закари.Снимка: Reuters

Сър Елтън Джон иска да направи от сина си футболист. За целта той се е обърнал към професионалиста Дейвид Бекъм с молба той да го тренира.

„Елтън може да научи момчето си на всичко, свързано с музиката, но когато става въпрос за спорт, си няма никаква представа какво да прави. Затова той е помолил Бекъм за помощ, когато малкият Закари стане достатъчно голям да тренира", сподели източник пред в. Daily Star.

Певецът наскоро каза, че синът му вече е започнал да придобива уелски акцент. „Той е започнал да говори с уелски акцент, когато казва думата „татко", за Бога. Не знам как , но е страшно сладък", издаде Елтън.

Изпълнителят на „England rose" е спряган за заместник на Том Джоунс, който най-вероятно ще напусне британското „The Voice" с Джеси Джей.

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари