Певците Кейти Пери и Джон Майер постепенно задълбочават отношенията си. През изминалия уикенд, новата двойка се забавлявала в компанията на диви животни, на екстравагантно парти, в дома на холивудския агент Майкъл Кайвс. Сред животните имало алигатор и кенгуру!
Един от другите гости на мероприятието споделил, че изпълнителката на Part Of Me и нейният нов любим били: "Много сладки. Стояха близо един до друг и имаха очи само един за друг. Определено се държаха, сякаш са двойка от доста време."
Джон е известен женкар в Холивуд. Той е имал връзки с няколко популярни жени като Камерън Диас, Дженифър Анистън и Тейлър Суифт.
Двамата с Кейти бяха обявени за гаджета от медиите през юли, малко след като развода на певицата с Ръсел Бранд бе финализиран.
Джон и Кейти бяха снимани да напускат заедно нощния клуб Chateau Marmont в Ел Ей, преди две седмици. 27-годишната звезда и екс гаджето на Дженифър Анистън определено се радвали на компанията си.