fallback

Линдзи Лоън представи порно актьора на майка си

16 August 2012 12:47

Въпреки че отрича да има връзка с него

Линдзи и Джеймс: Снимка: Splash News

Линдзи Лоън отрича да има връзка с порно актьора Джеймс Дийн, но вчера актрисата беше снимана от папараците да представя Джеймс на майка си Дина. Тримата били заедно в нощния в бар "Чърчил" в Ел Ей.

Линдзи изглеждала видимо доволна от компанията на красавеца, който ѝ беше колега в последния ѝ филм "The Canyons", чийто режисьор е Пол Шнайдер.

Преди няколко дни, 25-годишната звезда беше похвалена от младия мъж пред сайта TMZ със следните думи: "Работата ни беше страхотна. Тя е супер професионалист и е фантастична актриса. Имам чувството, че научих много от нея. Направихме много силни сцени заедно."Явно е, че Джеймс е силно впечатлен от Линдзи, а пък 49-годишната мама Дина изглеждала също много доволна да се запознае с него.

Автор на статията:
Teodora Dragoeva
fallback