Тя може и да изглежда като момичето на татко, но откакто той се раздели с мама, срещите им спряха. Том Круз не е виждал дъщеричката си Сури от 48 дни, пише huffingtonpost.com. Това означава, че за последно е бил забелязан с малката първите дни на август, когато я заведе в Дисниленд.
За разлика от другите му деца Конър и Исабела, Сури не се обучава у дома, нито посещава сциентоложко училище. Кейти Холмс, която след развода се пребори за пълно попечителство над Сури, успя да я уреди в частна академия в Челси, където учебната година започна на 11 септември. И Том пропусна първия учебен ден на малката, както и други първи моменти в живота ѝ.
Досега на момиченцето не му се отразява липсата на татко ѝ, тъй като тя е свикнала да го няма, заради безкрайната му работа. „Тя е свикнала Том да отсъства, тъй като той бе непрекъснато на снимки. Но обожава времето, което прекарва с него", каза източник пред Radar.Online.














Късна емисия
България е сред страните, в които е най-трудно да се научиш да шофираш
Какво очаква зодиите на 31 октомври – съвети и малки изненади
Слънчева енергия от Космоса - бъдещето на глобалното електричество
Учени откриха, че почвата има памет
Метеороид с размерите на микровълнова печка прелетя рекордно близо до Земята
Квантовата връзка излиза в Космоса: Европа изстрелва спътника Eagle-1
Извънземните светове могат сами да произвеждат своята вода
Световноизвестен треньор отряза Лудогорец
Левски - ЦСКА, Лудогорец - ЦСКА 1948 за Купата на България?
Голяма промяна в ЦСКА: Кюстендилеца каза какво мисли
Дневен хороскоп за 31 октомври, петък
Лесно предястие: Рулца с пушена сьомга
Признаци на токсичната връзка: как да я разпознаем и как да се справим
Има ли връзка между метаболизма и сексуалната активност?
3 мистични билки, които се използват в медицината и днес
Стартира кампанията „Цената на красотата“ срещу рисковете от нерегламентирани естетични процедури
Хроничният стрес и зачатието – как кортизолът променя овулацията и сперматогенезата?
Остави коментар