Гуен Стефани е щастлива майка на двама сина и не възнамерява да увеличава семейството си повече. Тя и съпругът ѝ Гавин Росдейл са безкрайно щастливи с момчетата си и певицата е категорична, че не смята да забременява повече.
„Дали искам още деца? По-скоро не. Две са напълно достатъчни. Приключих с наследниците", каза дамата, цитирана от Contactmusic.
Гуен е омъжена за Гавин от десет години и макар да признава, че понякога имат проблеми, двамата са „много щастливи" един с друг.
„Намираме начин да се справим. Разбира се, има някои моменти, в които нещата не вървят, а в други са ок. Но като цяло сме щастливи и затова сме заедно толкова години. Разбираме се и имаме сходни интереси. И двамата искахме семейство като за начало. Гавин е фантастичен баща. Никога не бих записала съвместна песен с него, но момчетата са нашата голяма страст", допълва блондинката.














ИПБ: Загиналите в катастрофи не намаляват, мерките не работят
Таксиметровите шофьори в Атина обявиха 48-часова стачка
Университетът по застраховане и финанси присъжда почетното звание "доктор хонорис кауза" на Алесандро Профумо
От Токио до Ню Йорк само за час: Започват суборбитални полети
„Космически океан“ край черна дупка: Откриха най-големия воден резервоар във Вселената
Магнитни бури през ноември 2025 г.: Кои са най-опасните дати
2024 г. вероятно е била най-горещата в последните 125 хил. години
Пада нова треньорска глава в родната Първа лига
Законите на УЕФА! Решението за скандалното пловдивско дерби е ясно
Трансферна издънка на Ман Юнайтед върна Бетис към победите в Ла Лига
Синер и Алкарас излизат в любопитна битка
5 есенни супи с малко въглехидрати
9 стъпки от аюрведа, които трансформират живота към по-добро
Протеинова салата с кисело мляко и грозде
Нумерологична прогноза за 3 ноември
Менопауза – естествен преход, който може да бъде преодолян с лекота
Три ключови аспекта за повече здраве в студените дни
Стенокардията е израз на стеснение на коронарните съдове на сърцето
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Остави коментар