IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Пипа Мидълтън се отказала от кариера в шоубизнеса заради Кейт

14 октомври 2012 05 52

Американски медии много искали британката да работи за тях

Пипа Мидълтън, Снимка: Reuters

Пипа Мидълтън, Снимка: Reuters

Не е лесно да си публична личност, а още по-трудно е да си сестра на кралска особа. Второто иска големи жертви и сладката Пипа Мидълтън вече е направила една от тях. Сестрата на дукесата на Кеймбридж Кейт Мидълтън призна, че се е лишила от възможността да пробие в шоубизнеса в Америка, заради кака си, която е омъжена за принц Уилям.

Брюнетката имала няколко предложения от различни медии и институции в САЩ, но се притеснявала това да не навреди на сестра ѝ и принца, които се ожениха през април миналата година.

„Заливаха Пипа с различни оферти от Америка, като това да бъде социален кореспондент за шоута като „Entertainment Tonight", да бъде гост на Опра и др.", издаде близък до британката пред People.

Друга възможност за малката Мидълтън също е отпаднала. Тя искаше да издаде книга с рецепти за партита, но е била притисната да се откаже от идеята си от уважение към положението на сестра си.

След като малкият брат на принц Уилям Хари стана в центъра на скандал, когато негови снимки как играе гол билярд с различни момичета и момчета в Лас Вегас, същото сполетя и Кейт. Тя бе заснета от папараци как се пече без бански със съпруга си на басейн. Британските власти веднага погнаха фотографите, но те вече видяха бял свят и почти омаловажиха проявата на Хари.

Медиите побързаха да потърсят и Пипа за коментар, но тя упорито мълчи. „Каквото и да каже, тя ще разстрои Кейт и Уилям", допълни неин приятел пред New York Daily News.

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари

оля ( преди 12 години )
Ами американските и ничии медии нямаше изобщо да проявят интерес към Мидълтън от село,ако не беше сестрата на кралицата.Да не е луда да иде в САЩ,ще я спукат от бачкане и 24 ч.ще я показват като ***,като може да има кралски живот в кралството.Айде холан.
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
Криси ( преди 12 години )
Браво на Пипа! С всичко това тя доказа, че е колкото красива, толкова и добра. Пипа наистина е истински добра и верна сестра, и то във време, когато злобата, завистта и омразата са толкова силни, че малцина биха се отказали от нещо заради някого. Дано Катрин да оцени по достойнство постъпката й и дано за благодарност да я ожени за принц Хари!
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар