IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Пийчис Гелдоф отново ще става майка

13 ноември 2012 11 43

Седеммесечният Астала ще се сдобие с братче след пет месеца

Пийчис Гелдоф, Снимка: Reuters

Пийчис Гелдоф, Снимка: Reuters

Дъщерята на музиканта Боб Гелдоф - Пийчис отново ще става майка. 23-годишната блондинка роди първото си дете – малкият Астала, едва преди седем месеца и въобще не е очаквала толкова скоро да забременее отново, пише британското сп. Hallo.

"Когато разбрах, че отново съм бременна, за мен това бе истински шок. Том е толкова щастлив. Страшно му харесва да бъде баща и е прекрасен със сина ни, който боготвори. На седмото небе от щастие сме", издаде още звездното момиче.

Според информацията на медията Пийчис вече е в четвъртия месец. През септември дамата стана съпруга на музиканта Том Коен и двойката е леко притеснена как ще се оправи с две невръстни деца на куп.

„Ще си имаме едно на годинка и едно на един месец. За момент изпаднах в съмнение, дали ще успеем да се справим", издаде още г-жа Коен.

Полът на второто бебе вече е ясен. Астала ще си има братче. „Много си мечтая за момиченце, но и новината, че ще имам момче, ме изпълва с щастие", каза още Пийчис.

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари