IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Ема Стоун представя най-добре облечените дами във Vogue

15 ноември 2012 09 20

24-годишната актриса прави силно впечатление със своя моден усет

Ема Стоун, Снимка: сп.Vogue

Ема Стоун, Снимка: сп.Vogue

Младата надежда на големия екран Ема Стоун грее на корицата на специалното издание на Vogue, което представя най-добре облечените дами за 2012. В броя няма класация в стил „кой по по най", а просто са изброени няколко хубавици, които правят впечатление със своя моден усет.

Сред тях освен Ема, попадат имената на Руни Мара, Кристен Стюарт (която напоследък трайно се намести в класации за стил), Лили Собиески и Зое Салдана.

Бионсе не фигурира, но пък нейната по-малка сестра Соланж успя да се дореди до класните дами, както и внучката на Ърнест Хемингуей – моделът Дри.

Всички дами, представени от модната Библия са родени в Америка и това не е случайност. Специалното издание се върти около темата „Стил в пределите на Америка".

В медията са включени и някои имена, които обещават да се превърнат в модни икони. Това са певиците Лана Дел Рей и Дженифър Лорънс и актрисите Шайлийн Уудли и Азалия Банкс.

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари