Актрисата Елизабет Банкс и съпругът ѝ Макс Хендълман станаха родители на още едно момченце, което ще носи името Магнус Мичъл, съобщи самата тя на своя уебсайт.
Бебето ще бъде по-малко братче на 20-месечния Феликс.
"2012 година беше много хубава за мен и в личен, и в професионален план. Въпреки това, нищо не може да се сравни с радостта и вълнението ни на мен и съпруга ми и от появата на нашето второ момченце. В очакване сме на едно десетилетие момчешки ръкопашен бой", казва звездата от филмите „Следващите три дни", "Игрите на глада" и „Очаквай неочакваното".
Подобно на Феликс, Магнус също е роден от сурогатна майка. Елизабет е говорила за невъзможността си да роди собствените си деца и за благодарността, която изпитва към жените, които износват бебетата ѝ.