Тя е пищна и определено не се вписва в редиците на красавиците на големия екран, но Ребел Уилсън има своя чар и печели фенове и слава. Актрисата, която дебютира в киното с ролята си в комедията „Шаферки", засне доста интересна фоосесия за сп. Details.
Пищната дама, в която Зак Ефрон наскоро на шега призна, че е влюбен, след като двамата бяха засечени да споделят обща страст – баскетбола, засне интересни кадри за медията, заобиколена от полуголи мъже. Името на фотосесията е „Следващото голямо нещо".
На една от снимките красавец дори е сграбчил гърдите на Ребел, а друг души косата ѝ.
След появата си в „Шаферки" Уилсън се радва на сериозно внимание. Тази година тя се снима в шест филма и работи върху своя ситиком „Super Fun Night".
„Америка има голям пазар и доста сериозна конкуренция. Но аз имам увереност, защото съм писала и съм участвала в около 13 австралийски шоута", споделя Уилсън. И това си личи, тъй като графикът ѝ е доста натоварен.
„Тази година се снимах в шест филма. Мислех си: Би било страхотно да се снимам в американски филм. Всички у дома биха били много впечатлени. Но цели шест?", с гордост споделя още актрисата.