Бритни Спиърс е като котките – има по няколко живота. Всеки път, когато я обричат на провал, тя изплува. В началото на годината дамата обяви, че напуска риалитито „X Factor", където беше съдийка и в същия ден заяви, че се разделя с годеника си Джейсън Трауик.
И близките на Спиърс започнаха да се тревожат за нея, тъй като преди години тя доказа, че депресията ѝ действа доста деструктивно (малко след второто раждане блондинката си обръсна главата, заряза кариерата си и бе обявена за не съвсем нормална от собствения си баща, който стана неин попечител и до ден днешен движи делата ѝ). Роднини и приятели се опасяват, че тя ще получи нов нервен срив, но се оказа, че певицата може да полети доста високо, ако подпише с веригата казина Caesars, ситуирани във Вегас.
Става въпрос за сделка от 100 млн. долара, според която Бритни трябва да пее 5 дни в седмицата. Говори се, че собствениците на казината я искат за две години, което прави 200 млн. долара, но все още няма нищо подписано.
От друга страна приближени на поппринцесата твърдят, че тя повече от всичко обича дома си и това да е с децата си.
„Не съм сигурен дали Вегас е добра идея за Бритни точно в момента. Ако тя не може да се справи с X Factor как ще успее да има по пет участия на седмица във Вегас. Тя е домошар, има си ежедневен режим и обожава да стои с децата си. Сега трябва да се концентрира върху щастието и семейството си, а не върху кариерата си", каза неин приятел MailOnline.














Бонев: София в момента има само четири броя снегорина
Три зодии имат най-добрите хороскопи от 10 до 16 ноември
Лайковете определят живота ни и забравяме за реалността
Пеевски поздрави полицаите: Сигурността на хората е мисия
Неочаквано откритие: Момиче намери на плажа следи от гигант на 200 млн. години
Канадски учен твърди: Извънземни се крият на Луната и шпионират Земята
Учени откриха „блуждаеща“ планета, която поглъща 6 млрд. тона вещества в секунда
Може ли човек да оцелее в черна дупка
Бомба от "Герена": Левски продава звездата си за 4 млн. евро
Всички резултати и класирания в НХЛ
Мони Николов с голям мач в Русия
Той опъна ЦСКА в 103-ата минута, но сега ще е пейка
Дерматолог: Да губим до 100 косъма на ден е нормално, но не и повече
Паста пене за 15 минути
Любовен хороскоп за 10 – 16 ноември
Нумерологична прогноза за 8 ноември
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Остави коментар
Иван Панайотов
( преди 12 години )