IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Чарли Шийн никога няма да се ожени отново

6 февруари 2013 15 21

Актьорът има три провалени брака зад гърба си и не би рискувал с четвърти

Чарли Шийн, Снимка: Reuters

Чарли Шийн, Снимка: Reuters

Звездата от „Anger Management" Чарли Шийн успя за своите 47 години да се нарече съпруг цели три пъти. Актьорът има три провалени брака зад гърба си, което го накара да признае, че повече никога няма да мине пред олтара.

Досущ като героя си от „Двама мъже и половина", очевидно Шийн не е мъж за една жена. Той опита да създаде семейство с Дона Пийл, Денис Ричардс и Брук Мюлер. За съжаление и в трите си опита се провали.

По време на шоуто на Кати Корик актьорът заяви: „ В бейзбола, когато отбележиш страйк три пъти, това е златно сомбреро. Четири пъти вече е платинено сомбреро... Аз няма да се сдобия с платинено сомбреро в семеен план".

Шийн осъзнава, че личният му живот е доста пикантен и представлява интерес най-вече за жълтите медии и затова дори се пошегува с водещата Кати, че може сега да ги обявят за двойка.

„Това би било невероятно. Дори само един подобен слух,нали?", каза в свой стил звездата.

По последна информация в момента Шийн си има приятелка в лицето на 24-годишната Джорджиа Джоунс. За отношенията си с нея Чарли не си развърза езика, но каза няколко думи за неадекватното си поведение веднага, след като бе уволнен от хитовия комедиен сериал „Двама мъже и половина" през 2011 г.

„Не знам какво се случи, човече. Не беше обикновено шоу. Бяха 30 години! Не знаех какво да правя. Исках да си глътна зъбите Бях като пуснат по течението, като изоставен в морето без карта и навигационна система".

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари