IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Меган Фокс ще работи с „врага“ си по „Костенурките нинджа“

23 февруари 2013 07 00

Актрисата влиза в нов проект под режисурата на Майкъл Бей, когото по-рано тя нарече Хитлер

Меган Фокс, Снимка: Reuters

Меган Фокс, Снимка: Reuters

Актрисата Меган Фокс получи ролята на репортерката Ейприл в екранизацията по комикса „Костенурките нинджа". Забавното случая е, че тя ще работи отново с режисьора Майкъл Бей, с когото се изпокара след снимките на първата част от фантастичната продукция „Трансформърс" и той дори я изгони, заменяйки я после с Роузи Хънтингтън-Уайтли.

През 2010 г. Фокс определи работата си с него като „кошмар" и го сравни с Хитлер, като така си навлече гнева му.

За три години очевидно двамата са затоплили отношенията си, защото режисьорът гордо написа в официалната си страница : „Връщаме Меган Фокс обратно в семейството".

Меган стана майка през септември миналата година и веднага след това е започнала да се вижда с Майкъл, за да изгладят разногласията си. За нейното присъствие в лентата е настоявал другият режисьор на продукцията – Джонатан Лайбсман, който лично я убедил да се включи в проекта.

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари