Шакира пусна своя нов парфюм "S by Shakira" с бляскава промоция на „Шанз-Елизе" в Париж. Колумбийската певица, която стана майка само преди два месеца, показа че отново влиза в кожените си панталони.
Звездата създаде своя аромат с козметичния бранд Sephora. Тя сподели, че изключително развълнувана от появата на новия си парфюм.
Шакира роди сина си Милан Пике, чийто баща е испанският футболист Жерар Пике, в края на януари, но вече работният ѝ график е препълнен. Талантливата блондинка работи по нов албум, а освен това започна работа като съдия в най-хитовото риалити шоу в Щатите - The Voice.
Така тя се присъедини към своите колеги – Ъшър, Блейк Шелтън и Адам Лавин от „Maroon 5". Тя сподели, че приема много сериозно новата си роля с думите: "Дойдох тук, за да бъда ментор на хора, които имат мечти като тези, които аз някога имах."
Тя предупреди другите ментори в журито със следните думи: "Може да съм с ръст от едва 160 см, но никога не ме подценявайте!"