Носителката на награда "Оскар" 2013-та за главна женска роля - Дженифър Лорънс явно няма много изискан вкус, поне що се отнася до храната. Актрисата, която наскоро беше в Южна Франция за филмовия фестивал в Кан, където промотираше своя нов филм "Игрите на глада 2", е споделила, че не харесва френската кухня, която има статут на една от най-добрите в цял свят.
Дженифър е казала пред своя колега Лиъм Хемсуърт, че тя не може да понася френските специалитети и е допълнила: "Умирам от глад! Имам нужда от истинска храна!"
Под истинска храна, се оказало, че типичната американка мис Лорънс има предвид сандвич от близкото заведение за бързо хранене на Макдоналдс, докъдето я закарала лимузината ѝ.
Един от продавачите във веригата е разказал пред жълтите медии следното: "Тя си поръча две Биг Мак менюта и няколко порции пържени картофи. Освен това взе няколко чийзбургера, които каза, че ако ѝ останат, ще си ги сложи в хладилника, за да си ги яде по-късно."