Красивата сестра на Херцогинята на Кеймбридж Кейт Мидълтън – Пипа е решила да избяга в Америка, за да се спаси от славата си във Великобритания. Според списание National Enquirer, брюнетката смятала да стяга куфарите към Щатите, веднага след раждането на кралския наследник тези дни, защото ѝ било дошло до гуша от външната намеса в личния ѝ живот.
„На Пипа ѝ омръзна да се съобразява с Двореца как да живее. Непрекъснато ѝ вменяват, че не се държи като част от кралското семейство и искат да контролират живота ѝ", казва източник, приближен до Пипа.
„През октомври миналата година, тя беше ентусиазирана да популяризира новата си книга в САЩ, но Дворецът ѝ забрани пътуването, страхувайки се да не ги изложи още повече, особено след скандала с голите снимки на принц Хари в Лас Вегас."
Пипа искала да живее като обикновен гражданин и нямала търпение Кейт да роди, да види бебето и да се отправи към Америка, където да изгради своя нов живот. „Когато Кейт се опита да я разубеди, Пипа рязко я засече, че тя е виновна за нейната популярност!"














Късна емисия
Пуснаха колите през "Дунав мост" при Русе
Рецепта по турски: Пиде с три вида пълнеж
Китай стартира първия в света ториев реактор
Пакистански астронавт ще посети китайската орбитална станция „Тянгун“
Обсерваторията „Вера Рубин“ откри огромен звезден поток
В монголската пустиня издигат „марсиански“ лагер
Левски обяви новина и намекна за триумф с титлата + ВИДЕО
Диого Жота е футболист №1 за 2025-а година
Левски се измъчи, но взе сладка победа във втория квалификационен кръг на ШЛ
Арсенал гази наред, лондончани с исторически рекорд в ШЛ
Дневен хороскоп за 5 ноември, сряда
Тест: Коя емоция управлява живота ви в момента?
Пълнолуние в Телец на 5 ноември – портал към изобилие и сбъдване на желания
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Остави коментар
Anonimen 2
( преди 12 години )