Актрисата и най-сниманата светска личност Парис Хилтън се обясни в истинска и неподправена любов на своята колежка Линдзи Лохан.
„Смятам, че Линдзи Лохан е страхотна, красива и секси и аз я обичам“, заяви Парис пред списание “Top of the Pops“, разсейвайки слуховете, че двете млади актриси водят война по между си.
Слуховете за вражда между богатата хотелска наследница и Линдзи тръгнаха, след като Лохан се събра с екс-гаджето на Парис, богаташа Ставрос Ниаркос.
Скандалът станал още по-голям, когато Парис засякла Ставрос и Линдзи в клуб в Лос Анджелис и започнала да ги обижда.
Засега Линдзи не се е изказвала публично срещу Парис, нито пък е казвала, че я харесва. Със сигурност се знае обаче, че луничавата актриса не се понася с колежката си Хилари Дъф.
Парис явно е самотна, след като се скара с най-добрата си приятелка Никол Ричи и явно е решила да се „хвърли“ в обятията на Линдзи.
Парис Хилтън се влюби в колежка
5 юни 2006 09 53Актрисата се обясни в истинска и неподправена любов на Линдзи Лохан, въпреки слуховете, че почти са се сбили за мъж














Район "Подуяне" в София остава без почистване от 1 декември
Атина е вторият най-скъп град в Европа за закупуване на жилище
Гигантска ударна вълна се разпространява през Млечния път
Опасна ли е за Земята черната дупка Gaia BH1
Как да пробудим съзнанието си
В САЩ откриха, че човешкото сърце е способно на самовъзстановяване
Александър Бублик яде бой във Франция
ЦСКА пред сериозна дилема, Левски е в основата на всичко
Христо Янев взе важно решение за ЦСКА
Ференцварош - Лудогорец
Овесени кексчета с ягоди и крема сирене
Нумерологична прогноза за 6 ноември
Таро карта за 6 ноември, четвъртък
Дневен хороскоп за 6 ноември, четвъртък
Антиподагрозни лекарства – видове и начин на приложение
Какво прави музиката с нашето тяло?
Използвате ли изкуствен интелект? А знаете ли как се отразява на мисленето?
Гъбична инфекция на половия член – какво представлява и защо се появява?
Остави коментар