Ким Кардашян и Кание Уест вече мислят за бъдещето на 5-месечната си дъщеря. И тъй като искат да ѝ дадат „елитно“ образование, те планират да се преместят в Англия.
„Кание постоянно говори как иска децата му да посещават училищата, в които ще учат и децата на Кейт Мидълтън и принц Уилям. Той иска наследниците му да учат в Оксфорд и да се обградят от аристократи. Те вече търсят местенце, което да купят и са се насочили към Челси или Кенсингтън“, каза източник пред сп. Heat.
„Ким и Кание смятат да разраснат своята империя в Лондон. Те са доволни от бизнеса си в Америка, но смятат, че английската столица може да бъде новият Ел Ей“, добави източникът.
Междувременно майката на риалити звездата Крис Дженър била доста въодушевена от плановете им за местене в Европа. Тя дори заявила, че цялото семейство Кардашян може да ги последва в Англия.
„Тя иска Кендъл да работи с престижна европейска модна агенция, която да има договори с луксозни модни марки. Тя иска и Клое да се превърне в посланик на техния лейбъл в Европа и така да се отдалечи малко от проблемите си с Ламар Одом“, разкри още информаторът.