IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Чарли Шийн спира издръжката на Денис Ричардс

18 декември 2013 07 27

Актьорът е бесен, че не може да види дъщерите си по Коледа

Чарли Шийн, Снимка: Reuters

Чарли Шийн, Снимка: Reuters

Чарли Шийн възнамерява да спре да плаща издръжка на бившата си съпруга Денис Ричардс, защото се вбесил, че няма да може да прекара Коледа с дъщерите си. Звездата от „Anger Management“ направо полудял, когато разбрал, че няма да може да види децата си от актрисата – Сам (9) и Лола (8) по коледните празници и дори смятал да я вкара в съда, защото му отказва това право.

Според сайта TMZ Шийн ще коментира в съда издръжката от 55 000 долара, които месечно плаща на Ричардс, както и правото ѝ да живее в къщата за 9 млн. долара, която бе купил, за да е по-близо до децата си.

Денис е заявила на бившия си, че той не е добре дошъл на семейните празници в дома ѝ. По тази причина Шийн е променил плановете си и е решил да заведе новата си изгора Брет Роси в Европа.

„Преди няколко седмици Чарли реши да заведе Брет в Европа за Коледа. Тя му каза, че ако отиде да прекара празниците с бившата, ще го зареже. Брет е много развълнувана от възможността да бъде в Европа с него. Тя обожава неговия лайфстайл – разходките с джетове, 5-звездните хотели, вечерите и дизайнерските дрехи“, сподели източник пред RadarOnline.com .

Информаторът добави още: „Чарли не иска да изглежда като тъпак отново за това, че няма да прекара празниците с дъщерите си и реши да се разсейва по друг начин. Брет взима решенията в тяхната връзка и тя не функционира добре. Двамата постоянно се карат“.

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари

titi ( преди 11 години )
ne se interesuvam ot drugi kliuki , az sam si samo platno i edinstveno s milia mi BOKO !!! ot intrigi ne se interesuvam
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар