Само след няколко дни топмоделът Кейт Мос ще навърши 40 години. Явно юбилеят никак не притеснява звездата, тъй като тя ще отпразнува рождения си ден по един зашеметяващ начин. Този път Кейт няма да се отдаде на шумно парти в някой известен клуб, а ще прекара своя специален ден на острова на сър Ричард Брансън.
Само след три дни (на 16.01.) супермоделът ще отбележи своя 40-ти рожден ден на остров Некер (Британски Вирджински острови) в компанията на своя съпруг Джейми Хинс. Разбира се, към съпрузите ще се присъединят и близки приятели на звездата.
Източник сподели пред вестник Sunday People, че Кейт не желае да вдига шум и да празнува в Лондон, затова е решила да отбележи празника си в тесен кръг. „Все пак ще бъде диво – казано е на гостите да носят маскарадно облекло, парти рокли и плажни дрехи“, допълва анонимният източник.
Кейт Мос е трогната от щедростта на Ричард Брансън, който ѝ позволил да използва неговия остров. Всъщност планът на модела е да се отдаде на „релаксираща“ почивка на Вирджинските острови и да направи „масивно“ отпразнуване на рождения си ден.