Джош Бролин излиза със своята асистентка Катрин Бойд. В момента двамата влюбени показват чувствата си из красивите площади на Рим, Италия. Миналата година холивудският актьор приключи 8-годишния си брак с актрисата Даян Лейн.
Според списание People Катрин, която едва ли е на повече от 30 години, работи за Бролин като негова асистентка, но не е ясно дали връзката им е започнала преди неговия развод.
46-годишният Джош е син на съпруга на Барбара Стрейзънд – Джеймс Бролин. Преди Даян той имаше друг брак, от който има две големи деца. През 2001 година той беше сгоден за кратко за актрисата Мини Драйвър. През последните две години Джош беше арестуван два пъти за шофиране след употреба на солидно количество алкохол, а в края на миналата година той лежа в клиника за лечение на зависимостта си към спиртните напитки.
В момента Джош е в Италия за снимките на новия си филм „Everest“, в който си партнира с Джейк Гиленхал.














Бежанците вече не избират Германия, броят им рязко пада
Дронове прелетяха над Белгия за трета поредна нощ
Кой управлява кометата 3I/ATLAS: Откриха признаци на негравитационно управление
Разкриха причината за магнитните аномалии на земното ядро
На 3 ноември 1957 г. стартира първият в света биоспътник с кучето Лайка на борда
Учени предупредиха за засилване на слънчевата активност
Луис Енрике каза кой е най-добрият отбор в Европа
Това го могат само феновете на Левски! Тези на ЦСКА са разбити
Проблем за Реал Мадрид преди битката с Ливърпул
Мбапе изпревари Анри, пред него е само Бензема
Марс в Стрелец на 4 ноември – слагаме край на застоя
„Рожден ден“ – комедията, която не разочарова
Любовен хороскоп за ноември
6 токсични навика, които ви пречат да бъдете щастливи (и не го осъзнавате)
Стресът се отразява видимо върху стойката и дишането, когато е хроничен
Извънматочна бременност - видове и клинична картина
Нови 40 специализанти ще получават финансов стимул по проекта на здравното министерство
Ползите от креатина за спортуващите?
Остави коментар
Анонимен
( преди 11 години )