Ким Кардашян и Кание Уест са готови да се разделят с голяма сума пари, само за да осигурят нужния комфорт на гостите на своята дългоочаквана сватба. Двамата ще похарчат по 75 000 паунда за всеки човек, който ще присъства на голямото събитие.
Двойката, която трябва да сключи брак другия месец в Париж, изпратила на всеки от 200-те госта на сватбата си ръчно изработена покана, която струва 600 паунда.
Пред списание Grazia източник издаде: „Ким и Кание искаха поканите да бъдат възможно най-бляскави, затова възложиха изготвянето им на дизайнер, който да създаде златни копринени кутии, съдържащи фотоалбум на тяхната романтична приказка. Копринената покана има позлата и клипс от естествени перли“.
Говори се, че бъдещите младоженци са наели целия хотел Trianon Palacе в Париж за своите гости. Освен това хората, които ще присъстват на сватбата на Ким и Кание ще бъдат превозени от САЩ до Франция с частен самолет. Двойката е решена, че няма да пощади никакви разходи, само за да осигури нужния комфорт на своите гости.
Източникът добавя още, че всеки гост ще бъде посрещнат с подаръци – бутилки шампанско на стойност 300 паунда, продукти Creme de la Mer, струващи 120 паунда, ръчно изработени сувенири с кристали Swarovski (върху които ще бъдат гравирани инициалите на Ким и Кание), парфюми от местни парфюмерии, както и ваучер на стойност 150 паунда за спа процедури в хотела.
Що се отнася до самата булка, тя планира да облече три сватбени рокли на големия ден. Освен това Ким ще използва специален спрей за тен, съдържащ истински диамантени частици и 14-каратово злато, с които ще „блести“.