IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Зое Салдана не може да откъсне очи от мъжа си

5 април 2014 06 27

Меденият месец на младоженците очевидно продължава

Снимка: Splash News

Снимка: Splash News

Красивата актриса Зое Салдана, която миналото лято се омъжи в Лондон тайно за италианския художник Марко Перего, очевидно все още е луда от любов по своя съпруг. В момента двамата се намират в неговата родина Италия и по-точно в Милано.

Двамата бяха заловени от папараците да се разхождат из улиците на града, но толкова заслепени от собствената си компания, че изобщо не забелязвали какво се случва около тях. От снимката се вижда, че Марко е татуирал лика на красивата си жена на едната си ръка.

Звездата от „Аватар“ се раздели с холивудския сърцеразбивач Брадли Купър в началото на миналата година, но вместо да тъжи за него, тя бързо-бързо му намери заместник в лицето на Марко и дори се омъжи за него след 5-месечна връзка.

По-интересното в случая е, че това лято ще излезе новият филм на красивата 35-годишна актриса от доминикански произход – фентъзито на Марвел „Guardians of the Galaxy“, в което Зое си партнира със своя бивш любим Брадли, с когото според слуховете не са останали в добри отношения.

Автор - снимка
Автор на статията:
Teodora Dragoeva

КоментариКоментари

LiberTy_pAraDe ( преди 11 години )