Дженифър Лорънс и Никълъс Холт вече се радват на общ дом, където могат да живеят заедно. Говори се, че американската актриса и британският актьор са купили къща в северната част на Лондон и ще обзаведат съвместното си жилище сами.
Според вестник Sun сестрата на Никълъс, Клариста Холт, споделила: „Това е първата му къща. Той е много развълнуван. Ник е голям фен на фън шуй, затова в стаята му има клони със светлини, както и водни елементи, а столовете са обърнати в правилната посока“.
23-годишната Дженифър и 24-годишният Никълъс се срещат за пръв път през 2011 година на снимачната площадка на филма „X-Men: First Class“. През 2013 година бяха разделени за кратко, а съвсем наскоро предизвикаха слухове, че са сгодени, след като носителката на „Оскар“ се появи с пръстен на ръката си.
Двамата са прекарали няколко седмици в търсене на перфектния дом. Според приближен до двойката човек Дженифър обича английския начин на живот, затова и актьорите са се насочили към имот в Лондон.














Какво очаква зодиите на 31 октомври – съвети и малки изненади
Слънчева енергия от Космоса - бъдещето на глобалното електричество
Вселената работи в полза на четири зодии на 31 октомври
Учени откриха, че почвата има памет
Метеороид с размерите на микровълнова печка прелетя рекордно близо до Земята
Квантовата връзка излиза в Космоса: Европа изстрелва спътника Eagle-1
Извънземните светове могат сами да произвеждат своята вода
Световноизвестен треньор отряза Лудогорец
Левски - ЦСКА, Лудогорец - ЦСКА 1948 за Купата на България?
Голяма промяна в ЦСКА: Кюстендилеца каза какво мисли
Дневен хороскоп за 31 октомври, петък
Лесно предястие: Рулца с пушена сьомга
Признаци на токсичната връзка: как да я разпознаем и как да се справим
Има ли връзка между метаболизма и сексуалната активност?
3 мистични билки, които се използват в медицината и днес
Стартира кампанията „Цената на красотата“ срещу рисковете от нерегламентирани естетични процедури
Хроничният стрес и зачатието – как кортизолът променя овулацията и сперматогенезата?
Остави коментар
Анонимен
( преди 11 години )