fallback

Любов, престъпление и избори пронизаха Големия брат

19 October 2006 11:15

Гаро срина имиджа на Лиляна и раздели Къщата на два лагера; съквартирантите няма да гласуват на президентските избори в неделя, но днес си избират глава на Биг Брадър

Преплетени любовни чувства, омраза и президентски избори разтресоха из основи къщата на Биг Брадър. В четвъртък съквартирантите трябва да гласуват за свой президент, избирайки между четири кандидатури – Борислав, Виолета, Боян и Тодор. С най-голям шанс за момента е „падрето“, който има подкрепата на най-ловкия въжеиграч в къщата - Гаро. Пловдивският притежател на огромна цветна градина пусна корените на най-невероятни заговори в Биг Брадър. В късната вечер в сряда Гаро срина със земята кандидат-президента и ръгбист - Борислав и неговата президентша Лиляна. В присъствието на Пеньо и Виолета, Гарисън обяви принцесата Лиляна за нечистоплътна, като я обвини, че се замива с половин леген и я мързи да се къпе. За да бъде напълно експлицитен, той й сложи етикета „селска фея“.
„Престъпните“ стрелички на екс-травестита се посипаха и над Ева, и бременната Светлана. В атаката срещу Лилянчето, Ева и Лана се включи и Пеньо, насъскан от Гаро. Според Вили бъдещата майка пуши като комин, което не е нормално.
„Носльо“ не може да преглътне факта, че Лил го напада и се държи надменно с него. Момъкът е жертва на презрително отношение от страна на всички в къщата, които го обвиняват, че е мръсен и тормози всички с операцията си. Пеньо, който пие антибиотици заради операцията и действително не се чувства много добре, посочи с право, че наистина е несправедливо обвиняван в нечистоплътност. Докато той, Гаро и Вили си говореха около басейна, кандидат-президентът Тодор дойде и се цопна в коритото. И тримата обаче забелязаха, че краката на богослова са черни от мръсотия, а под ноктите му имаше натрупан запас от боклуци и чернилка, подобно на препълнената площадка за отпадъци в Дружба. Кандидат-главнокомандващата Виолета заяви, че за нищо на света не би се топнала в басейна, защото я е гнус. Мнението й бе споделено от Пеньо и Гаро. Мръсотията обаче не попречи на Палома и Павел да се друснат в локвата. Двамата започнаха да се галят и прегръщат във водата, до пуфтящия като тюлен Тошко. Павката и латино танцьорката ту се обичат, ту се карат, но определено любовта побеждава в повечето от случаите.Междувременно стана ясно, че съквартирантите няма да могат да гласуват за истински президент в неделя.
Къщата на Биг Брадър не може да бъде превърната в избирателна секция, тъй като по закон такава се отваря за най-малко 20 гласоподаватели. От друга страна, форматът на предаването не позволява връщането на неговите участници във външния свят. С влизането си в Big Brother 3 всеки от тях е подписал документ за пълна и доброволна изолация в продължение на 77 дни. Което косвено означава, че на юридически език те се отказват и от възможността да гласуват, обясниха от продуцентите на шоуто.
Сподели
новини звезди актриса певица Холивуд актьор червен килим премиера оскари певец клюки
0 коментара
fallback